середа, 13 червня 2018 р.

Літечко запрошує у книжковий дивограй!


6 – 12 червня 2018 р. працівники відділу абонементу Лідія Лукашук, Лариса Малиновська та Наталія Любашевська вітали гуртківців (учнів 1 – 7 класів) пришкільних літніх таборів гімназій № 1 та № 4 та школи-інтернату. Діти ознайомилися з літнім бібліоекспресом «Калейдоскоп літніх новинок з використанням буктрейлерів», здійснили інформаційну мандрівку у світ природи під назвою «Поговоримо про природу».Було дуже весело: діти переглядали буктрейлери, змагалися у конкурсах та вікторинах, відгадували загадки, співали пісні, активно відповідали на різноманітні запитання.
Увагу дітей привернули книжкові виставки з новинками літератури.
Заходи пройшли захоплююче і цікаво.
Наостанок, ведучі бажали всім гарного відпочинку під час літніх канікул, набиратися сил та нових вражень, але й  не забувати про бібліотеку адже тут можна знайди багато цікавого та корисного!
Другій рік поспіль у проекті «Літо з бібліотекою» бере активну участь учениця 3-го класу гімназії № 21 Даринка Малиновська. Цього разу вона презентувала нові загадки про тваринний та рослинний світ, долучалася до веселих конкурсів та розваг. Щиро дякуємо Даринці за допомогу у проведенні заходів!
Немає коментарів:

Дописати коментар