понеділок, 22 лютого 2016 р.

«Львів. Кава. Любов». Це історії про закоханих та покинутих, про щасливих і тих, хто загубив себе, про романтику та буденність, про жінок і чоловіків, про тебе й про мене. Деякі з цих оповідань солодкі, як збиті з ваніллю вершки або справжнє кохання. Інші  гіркі, як свіжозварена кава або спогади про доленосні події нашого недалекого минулого. Треті ще довго залишають по собі аромат цинамону, мускатного горіха та містичних збігів...
Думками, які народжуються за горнятком кави, діляться Наталія Гурницька, Галина Вдовиченко, Вікторія Гранецька, Дара Корній та інші автори.

Д. Гнатко. «Катерина». Середина ХІХ століття. Катруся росла без мами, а коли в хаті з’явилася мачуха Килина, життя дівчини стало нестерпним. Килина прагнула видати її за старого, але багатого сотника Яковенка. Дівчина в розпачі: весілля не за горами, а Микола, якого вона кохала, трагічно загинув... Звідки чекати порятунку? Випадково Катерина потрапляє на очі графу Гнатовському. У серці чоловіка спалахує пристрасть, така сильна, що він ладний на все, аби красуня стала його дружиною. Та сотник не збирається поступатися.

«АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви». Наймасштабніший книжковий проект про оборону Донецького аеропорту спільно з «Радіо «Свобода»»!
Журналісти зібрали унікальний матеріал: понад 100 інтерв’ю, десятки ексклюзивних фото з місця подій. Також до книги увійшли розповіді й фото кореспондента «The Los Angeles Times» Сергія Лойка.
Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в АДу, як його назвали оборонці летовища, - це майже шість десятків свідчень кіборгів, коментарі військових експертів та аналітиків з України, Росії, США та Канади, представника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Муженка. Але головне про життя і смерть, про відчайдушність і страх, про любов і дружбу, про те, що і чому захищали у терміналах ДАП українські бійці читайте у розповідях безпосередніх учасників оборони Донецького аеропорту, аналізуйте і робіть неупереджені висновки!

А. Чапай. «Червона зона». Головний герой роману – молодий журналіст Антон Ципердюк, який живе у світі, поділеному на багаті безпечні «зелені зони» й бідні незахищені «червоні». Випадково вчинивши злочин, Антон вимушений тікати на територію червоної зони, якої боїться й уявлення про яку має лише зі ЗМІ. Налаштований на найгірше, він саме в цьому середовищі людей, які мають репутацію лузерів, знаходить найкращих друзів і кохану.
Дія роману відбувається в Києві недалекого майбутнього, проте більшість описаних речей характерні для сучасної України. У книзі ці проблеми доведені до нового рівня: погані дороги стають дедалі гіршими, будинки перетворюються на багатоповерхові слами, власники крутих електронних гаджетів стикаються з браком чистої води. Антон із новими друзями бореться проти забудовників, що виселяють людей із домівок під приводом «розвитку» міста. Він стикається з тортурами в так званих правоохоронних органах. Людей ділять на перший і другий сорт, і між ними виростає стіна, котру охороняють озброєні найманці. Усе це – в суспільстві, що називає себе демократичним.

«Червона зона» – гостросюжетний роман, в якому автор використовує власний досвід виживання та соціальної боротьби.

Немає коментарів:

Дописати коментар