вівторок, 19 квітня 2022 р.

Настав час собакам панувати в дикій природі

Дорогі друзі, ми вже знайомили вас з серією фантастичних романів для підлітків «Коти-вояки» колективу авторів, які працюють під псевдонімом Ерін Гантер.

Сьогодні вашій увазі - ще одна, не менш приголомшлива, серія «Зграя» всесвітньовідомих авторів Гантер від Українського інституту книги. Це фантастичні історії про собак,  які потрапляють у неймовірні пригоди, намагаючись захистити свою територію та своє життя.

Книга 1. «Спорожніле місто». Під час землетрусу Щасливцеві вдалося вибратися живим із заваленого притулку для собак, і він знову стає вільним бродячим псом. У зруйнованому та спустошеному місті він зустрічає колишніх домашніх собак, яких господарі покинули і прирекли на смерть без їжі та прихистку. Щасливець намагається навчити їх виживати в новому світі й пробудити в них собачий дух. Але для цього вони мають стати зграєю, забути про відданість людям і тікати з небезпечного міста.

Книга 2. «Прихований ворог».

Щасливець і Белла зі своєю зграєю повідкових собак знаходять безпечне місце, де є чиста вода та здобич. Щасливцеві здається, що їм нічого не загрожує, і він вирішує залишити їх, аби знову стати самітником. Спокійне життя триває недовго. Жорстока дика зграя з ватажком напіввовком має намір захопити цю територію і повідкові змушені знову шукати прихисток. Однак у Белли зріє план... На її прохання, Щасливець пристає до дикої зграї, щоб дізнатися, як повідковим відстояти територію. Дуже скоро Щасливець зрозуміє, що його роль у цій авантюрі загрожує життю обох зграй. 

Немає коментарів:

Дописати коментар