вівторок, 27 грудня 2016 р.


Кокотюха А. «Багряний рейд». Максим Коломієць стає командиром рейдової групи УПА, яка з Волині скеровується на схід України. Група має завдання вербувати невдоволених радянським режимом людей, займатися агітаційною роботою, аби підготувати збройне повстання проти «совєтов». Та все пішло не так...

Пономаренко С. «Ловушка в волчьем замке». Передбачено, що жоден чоловік роду Вилкасів не доживе до старості, а Григорій навіть до найближчого дня народження, отже, залишилося всього півроку... Саме час задуматися над заповітом.
Григорій пише лист племінника дружини з проханням приїхати. Але саме той, хто відгукнувся на прохання Тимоша стає одним з головних підозрюваних, адже Григорій дійсно гине. Тіло померлого раптово зникає. Особняк повний підозрюваних, серед яких лише один вбивця. Залишилося зясувати, хто ж це...

Талан С. «Надежда». З дитинства Павлинка жила надією. Спочатку вона мріяла, що у неї буде тато, як у інших дівчат. Потім вона всією душею хотіла вирватися з будинку, який вітчим перетворив на пекло. Вона вірила, що виросте і перевтілиться з бридкого каченяти в красуню. Просто як в казці, яку часто розповідала їй мама.
І ось дівчина в місті. Вперше Павлинка вийшла на вулицю в ошатному платті, відчула себе чарівною. Тепер вона інша – красива, впевнена в собі студентка престижного вузу. Поряд той, про кого мріяла все життя, – улюблений Юра. Але минуле може повернутися...

Літкотт-Гаймс Д. «Як виховати дорослого». Що таке гіперопіка? - надмірна турбота про дітей. Виражається в прагненні батьків оточувати дитину підвищеною увагою, захищати навіть при відсутності реальної небезпеки, постійно утримувати дітей біля себе, «прив'язувати» до свого настрою і почуттів; дитина позбавляється можливості самостійно долати труднощі і в результаті втрачає здатність до мобілізації своєї енергії у важких ситуаціях, завжди чекає допомоги від дорослих, насамперед батьків. У дитини розвивається т. н. вивчена безпорадність – реакція на будь-яку перешкоду як непереборна. Ви спілкувалися в американцями? Це для них норма. Якщо ви скажете, що ваш 12-и річний син пішов до свого друга пограти в комп'ютер, вас вважатимуть дуже поганим батьком. Там це прописано в законі. Не можна залишати дітей до 16-и років без нагляду. Навіть якщо ваша 12-ти річна дочка буде гуляти в парку, який видно з вікна вашої роботи – це підсудна справа. У книзі описано багато подібних моментів…


Ів Г. «Японські історії». «Японські історії» - третя книга нової серії «Відкрий світ». Книги серії розповідають про подібне чи відмінне від нашого життя, розкривають особливості побуту та менталітету корінного населення, показують народні традиції та культурну спадщину різних країн. Кожна збірка серії – ніби подорож із доброзичливим провідником-українцем, котрий веде читача за руку у відкритий ним самим світ і щедро ділиться власними враженнями. 
Книга письменниці Галини Ів являє собою збірку оповідань, які занурюють читача в різні ситуації і розкривають особливості життя в далекій Країні вранішнього сонця. Авторка щиро і небайдуже проведе вас стежками і автострадами загадкової далекої Японії, серйозно, а подекуди з гумором, поділиться тим, що дізналася за останні роки про цю країну та її мешканців. Це не та інформація, яку можна вичитати в путівниках чи в інтернеті, вона підслухана, підглянута, особисто відчута і пережита автором зі сльозами чи зі сміхом.
Для широкого кола читачів.

Тибель В. «Медова казка». Ти хочеш почути казку? Можеш навіть її побачити. Для цього варто зійти з путівця, зупинитися, присісти і розгорнути похилені стебла трави під ногами. Казка ховається саме тут, між стеблами трави, між плетивом споришу, між широких листків подорожника. Коли ти придивишся до пишноти розквітлого лугу, прислухаєшся до казкового шелесту осоту, то побачиш зовсім інше, комашине життя зі своїми радощами і смутком, з добротою і злістю, зі сміхом і слізьми, зі щирістю й підступами. Треба тільки мати уяву, витримку – і тобі відкриється та казка. Там, в шелесті трав, під зігнутими дзвониками і сонячними голівками ромашок живуть маленькі комашки, які трудяться, дружать, борються і навіть закохуються.

Ось на похилий дзвоник всівся басовитий джмелик, там по довгому стеблу мандрує мурашка, а онде на пишній квітці конюшини клопочеться бджілка. Що ти знаєш про бджіл? Певне ж, тільки те, що вони носять смачнючий мед. А про те, що бджоли живуть у справжнісінькому казковому бджолиному королівстві зі своєю королевою, солдатами-вартовими, придворними-дамами, лінивцями-трутнями й бджілками-трудівницями, мабуть, і не здогадувався? Хочеш дізнатися більше, тоді хутчій у книгарню! Не віриш? Отже, треба читати! На сторінках цієї книги, від якої не можна відірватися, поки не дочитаєш, тебе чекають неймовірно цікаві пригоди бджілки Рудки та її друзів, чекає захоплива солодка «Медова казка»!..

Немає коментарів:

Дописати коментар